...
 

İklimser

Sepetim 0

Alışveriş sepetinizde ürün yok

VICTRIX TERA 38 1

Stok kodu: 3.030803
Fiyat için arayınız
Ücretsiz kargo
*
444 88 22

VICTRIX TERA 38 1 HAKKINDA

VICTRIX TERA 38 1 tam yoğuşmalı kombiler; Yeni AB normları ErP, Eco Design kriterlerine uygun olarak üretilmiştir. Kalorifer ısıtmasında ve sıcak kullanım suyu üretiminde yüksek sezonsal verimliliğine sahiptir. Kullanım suyunda 37,9 kW, kalorifer ısıtmasında 80/60 ˚C’ de 32 kW kalorifer ısıtmasında 50/30 ˚C’ 34,4 kW ısı gücündedir. Sıcak kullanım suyunda dakikada 18,6 litre ile yüksek konfor sağlamaktadır. Doğalgaz veya LPG ile çalışabilir.

YENİLİKÇİ YOĞUŞMA TEKNOLOJİSİ

VICTRIX TERA 38 1 hermetik, duvar tipi, tam yoğuşmalı kombiler; yeni tasarım, tam sarımlı, düşük dirençli paslanmaz çelik eşanjöre sahiptir. Premix ön karışım teknolojisi, düşük tüketimli, modülasyonlu sirkülasyon pompası ve  % 18’den % 100’e kadar geniş alev modülasyon aralığı sayesinde %107,4’e ulaşan yüksek verim ve tasarruf sağlar. Haftalık program yapılmasına imkan veren şap kurutma fonksiyonu ile yerden ısıtma tesisatlarının, şap ve sıvaların çatlamadan güvenle kurutulmasını sağlar.

DAHA FAZLA KONFOR VE TASARRUF

VICTRIX TERA 38 1 tam yoğuşmalı kombiler; Immergas Dominus Mobil Kit ile akıllı telefonlardan, tabletlerden uzaktan kontrol edilebilir, tüm ayaları uzaktan yapılabilir. Kullanıcı dostu, akıllı yeni kumanda paneli çok kolay ayarlanabilmekte, tüm çalışma durumunu ve hata kodlarını aydınlatmalı bir dijital ekranı vasıtasıyla göstermektedir. Dış hava sensörü bağlantısı ile ekstra konfor ve tasarruf sağlar. VICTRIX TERA 38 1  kombiler IPX5D elektriksel koruma sınıfına sahiptir. -5 ° C kadar donma koruması yapabilmektedir. NOx sınıfı 6 olup sınıfının en düşük emisyon değerlerine sahiptir. Çevre dostudur. Kapasitesine oranla oldukça kompakt ölçülere sahiptir. Son derece sessizdir. VICTRIX TERA 38 1 Yeni veya eski, küçük veya büyük tüm tesisat tiplerinde ve de özellikle cihaz dönüşümlerinde en ideal cihaz çözümdür.