...
 

İklimser

Sepetim 0

Alışveriş sepetinizde ürün yok

Victrix Tera 32 1

Stok kodu: 3.027371
Fiyat için arayınız
Ücretsiz kargo
2-3 gün
444 88 22

VICTRIX TERA 32 1 HAKKINDA
Enerji kullanımıyla ilgili yeni Avrupa Direktiflerine uygun tasarlanan VICTRIX TERA 32 1  kombiler hem merkezi ısıtma hem de sıcak kullanım suyu üretiminde yüksek sezonsal verimliliğine sahiptir.
Kullanım suyunda 32 kW ve kalorifer ısıtmasında 28 kW ısıl gücünde, yeni tasarım paslanmaz çelik eşanjörlü, premix ön karışımlı brülörlü, düşük tüketimli sirkülasyon pompalı, doğalgaz veya LPG ile çalışabilen, hermetik, duvar tipi, tam yoğuşmalı kombi.
VICTRIX TERA 32 1  Yenilikçi yoğuşma teknolojisi ve % 18’den % 100’e kadar geniş alev modülasyon aralığı sayesinde %108,3’e ulaşan yüksek verim ve tasarruf sağlar. Haftalık program yapılasına imkan veren şap kurutma fonksiyonu, yerden ısıtma tesisatınızın ve dairenizin güvenle kurutulmasını sağlar. VICTRIX TERA 32 1  kombiler, Immergas Dominus Mobil Kit ile akıllı telefonlardan, tabletlerden uzaktan kontrol edilebilir, tüm ayaları uzaktan yapılabilir.
Kullanıcı dostu, akıllı yeni kumanda paneli çok kolay ayarlanabilmekte, tüm çalışma durumunu ve hata kodlarını aydınlatmalı bir dijital ekranı vasıtasıyla göstermektedir.
Dış hava sensörü bağlantısı ile ekstra konfor ve tasarruf sağlar. VICTRIX TERA 32 1  kombiler IPX5D elektriksel koruma sınıfına sahiptir. -5 ° C kadar donma koruması yapabilmektedir.
NOx sınıfı 6 olup sınıfının en düşük emisyon değerlerine sahiptir. Çevre dostudur. VICTRIX TERA 32 1  Yeni veya eski, küçük veya büyük tüm tesisatlarda ve de özellikle cihaz dönüşümlerinde en ideal cihaz çözümdür. Kompakt ölçülere sahiptir. Son derece sessizdir.