...
 

İklimser

Sepetim 0

Alışveriş sepetinizde ürün yok

VICTRIX TERA 35 PLUS

Stok kodu: 3.030804
Fiyat için arayınız
*
444 88 22

VICTRIX TERA 35 PLUS 1 HAKKINDA

VICTRIX TERA 35 PLUS 1 tam yoğuşmalı kombiler; Yeni AB normları ErP, Eco Design kriterlerine uygun olarak üretilmiştir. Kalorifer ısıtmasında ve sıcak kullanım suyu üretiminde yüksek sezonsal verimliliğine sahiptir. Kullanım suyunda 37,9 kW, kalorifer ısıtmasında 80/60 ˚C’ de 32 kW kalorifer ısıtmasında 50/30 ˚C’ 34,4 kW ısı gücündedir. Sıcak kullanım suyu için dahili bir 3 yollu vanaya sahiptir. Harici boyler bağlantısı ile daha yüksek sıcak su taleplerini karşılamaktadır.

YENİLİKÇİ YOĞUŞMA TEKNOLOJİSİ

VICTRIX TERA 35 PLUS 1 hermetik, duvar tipi, tam yoğuşmalı kombiler; yeni tasarım, tam sarımlı, düşük dirençli paslanmaz çelik eşanjöre sahiptir. Premix ön karışım teknolojisi, düşük tüketimli, modülasyonlu sirkülasyon pompası ve  % 18’den % 100’e kadar geniş alev modülasyon aralığı sayesinde %108,3’e ulaşan yüksek verim ve yakıt tasarrufu sağlar. Haftalık program yapılmasına imkan veren şap kurutma fonksiyonu ile yerden ısıtma tesisatlarının, şap ve sıvaların çatlamadan güvenle kurutulmasını sağlar.

DAHA FAZLA KONFOR VE TASARRUF

VICTRIX TERA 35 PLUS 1 tam yoğuşmalı kombiler; Immergas Dominus Mobil Kit ile ve diğer uygulamalar ile akıllı telefonlardan, tabletlerden uzaktan kontrol edilebilir, tüm ayaları uzaktan yapılabilir. Kullanıcı dostu, akıllı yeni kumanda paneli çok kolay ayarlanabilmekte, tüm çalışma durumunu ve hata kodlarını aydınlatmalı bir dijital ekranı vasıtasıyla göstermektedir. Dış hava sensörü bağlantısı ile ekstra konfor ve tasarruf sağlar. VICTRIX TERA 35 PLUS 1  kombiler IPX5D elektriksel koruma sınıfına sahiptir. -5 ° C kadar donma koruması yapabilmektedir. NOx sınıfı 6 olup sınıfının en düşük emisyon değerlerine sahiptir. Çevre dostudur. Kapasitesine oranla oldukça kompakt ölçülere sahiptir. Son derece sessizdir. VICTRIX TERA 35 PLUS 1 Yeni veya eski, küçük veya büyük tüm tesisat tiplerinde ve de özellikle cihaz dönüşümlerinde en ideal cihaz çözümdür.