...
 

İklimser

Sepetim 0

Alışveriş sepetinizde ürün yok

Immergas Hakkında

Immergas, 57 yıldır 7 kıtada, 50’den fazla ülkede daha iyi bir dünya için teknoloji üretiyor!
Immergas, sürdürülebilirlik ve enerji tasarrufu odaklı, yeni nesil iklimlendirme çözümlerine adanmış çok uluslu bir işletme olan Immerfin Group çatısı altında 1964 yılında İtalya’da kurmuştur. Immergas geleneksel ve yoğuşmalı kombilerin tasarımı ve üretiminde uluslararası piyasalarda kabul görmüş değerli ve lider bir markadır. Güvenilirlik, dayanıklılık ve teknoloji alanlarında sürekli gelişerek yenilikçi iklimlendirme çözümleri geliştirmek amacıyla üretime başlayan Immergas, kurulduğu günden bu yana Avrupa'daki en büyük ısıtma, soğutma ve sıcak su cihazlarının üretici grubu olarak, kurumsal ve bireysel tüketicilerin en çok tercih ettiği marka olmayı başarmıştır. Bu başarı ile aralıksız 27 yıldır İtalya’da her yıl pazar lideri konumunu korumaktadır.İklimlendirme teknolojilerinin en önemli üreticilerinden olan Immerfin Group, dünya çapında 50’den fazla ülkede yer alan satış ağında 1500’den fazla personel istihdamıyla, yeni uluslararası pazarlara doğru hızla ve sürekli olarak büyüyen bir kuruluştur.

Immergas, Isıtma-soğutma ve sıcak su çözümlerinde geliştirdiği yüksek teknolojiler ile sektöründe dünyanın önde gelen markaları arasında yer almaktadır.Dünya çapında 55 ülkede yılda 10 milyonu aşan kombi satışını; İngiltere’de (Alpha Therm), İspanya’da (Immergas Hispania), Macaristan’da (Immergas Hungaria kft), Polonya’da (Immergas Polska z.o.o.), Türkiye’de (Immergas Türkiye), Slovakya’da (Immergas s.r.o.), Romanya’da (Immergas Romania), Çin’de (Immergas Beijing) ve Rusya’da (Immergas ooo) kendi yönetimindeki şirketleri üzerinden gerçekleştirmektedir.

Immergas’ın geniş ürün yelpazesi ortak bir paydaya sahiptir: Güvenilirlik, dayanıklılık ve teknoloji alanlarında sürekli gelişim için yenilikçi olmak... Bu vizyon doğrultusunda çevre bilincine sahip olan marka, en son çıkardığı ürünlerine tamamen güneş enerjisiyle çalışan sistemleri de dahil etmiştir.

Immergas yenilikçi iklimlendirme sistemleri alanında ısıtma ve soğutma ürün grupları, sıcak su çözümleri ve yenilenebilir enerji ile entegre şekilde çalışan ürün grupları ile ilgili, tüketici ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirdiği Ar-Ge çalışmalarını aralıksız şekilde sürdürerek dünyaya iyi gelecek teknolojilerini sizlerle buluşturmaktadır. Immergas, Ar-Ge çalışmalarına yaptığı büyük yatırımlarla, müşterilerinin ve pazarın talepleri doğrultusunda yenilenebilir enerji ve yeşil teknolojiler alanında sunduğu sistem çözümleriyle, bu alanda tüketicilerin tüm beklentilerini karşılayacak gelecekteki tek çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. Immergas Ar-Ge merkezinde gelişmiş teknolojik ekipmanları ve uzman personeliyle tüm ürünlerin oluşturulma, tasarım ve analiz aşamalarında etkinlik gösteren köklü kuruluş; uluslararası piyasalardaki istikrarlı büyüme hızı sayesinde 8 kolu Avrupa’da, 1 tanesi Çin’de olmak üzere 30 ülkede başlıca distribütör firmalarla ortaklıklar kurarak faaliyetlerine devam etmektedir. Hızla büyüyen ticari ağ özellikle stratejik Doğu Avrupa piyasalarında büyümeye devam ederek yeni ürünleri ve çözümleriyle farklı uluslararası piyasaların ihtiyaçlarına cevap vermektedir.
27 yıldır Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren Immergas, Türkiye pazarında ise iklimlendirme ürün grupları satışı ve satış sonrası hizmetleri konusunda sektörün önemli markaları arasında yer almaktadır. Türkiye genelinde 250 bayi ve 160’ın üzerinde yetkili servis noktasındaki mühendis ve uzman teknisyenlerden oluşan profesyonel kadrosuyla yerli pazardaki faaliyetlerini sorunsuzca yürüterek gücüne güç katmaya devam etmektedir.