...
 

İklimser

Sepetim 0

Alışveriş sepetinizde ürün yok

Servis Hizmetlerimiz

İklimser Servis Hizmeti

İKLİMSER’in geniş servis ağı ve özel eğitimli uzman kadrosuyla, hızlı teknik destek ve orijinal yedek parça tedarik hizmetiyleürünleri demonte etmeden, yerinde sunduğu arıza kontrol veya bakım hizmetidir. İKLİMSER Servis Hizmeti, eğitimli uzman teknikerler tarafından veözel geliştirilmişİKLİMSER Satış Sonrası Hizmetler yazılımıyla müşteri hizmetleri tarafından kullanıcı taleplerinin online olarak takip ederek, randevuları en hızlı şekilde oluşturup hizmet sağlamaktadır. Bu hizmetin titizlikle planlanmasının odağında ise İKLİMSER’in  “Müşteri memnuniyetine” verdiği önem yer almaktadır.

Teknik Servis Hizmetleri

İKLİMSER;sunduğu kaliteli satış sonrası hizmetler, geniş servis ağı gücü ve müşteri memnuniyeti öncelikli hizmet anlayışıyla, kurulduğu günden bugüne iklimlendirme sektöründe önemli konumunu korumaktadır.

Başta Türkiye distribütörü olduğu İtalyan ısıtma devi IMMERGAS ürünlerinin satışve satış sonrası hizmet sağlayıcısı oluşuyla kalitesini ve güvenilirliğini kanıtlamış olan İKLİMSER, 2020 yılı itibarıyla da yerli kombi markası NEWATHERM ürünlerinin Türkiye genelinde satış ve satış sonrası hizmetlerini üstlenmiştir. İKLİMSER, kurumsal şirketlere sunduğu iklimlendirme ürün grupları satış ve satış sonrasıhizmet çözümleriylede markanızın nihai tüketiciye ulaşan yolcuğunda yanınızda.

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Tüketici veya profesyonellerin iklimlendirme ürün gruplarındaki ihtiyaçları doğrultusunda, satın almayı düşündükleri ürün veya hizmet öncesi 444 88 22 numaralı müşteri hizmetleri hattından veya iklimser.com internet sitesi üzerindenücretsiz keşif formunu doldurarak bizimle iletişime geçmesi sonrasında, İKLİMSER merkez ofisindeki satış destek uzmanları hızlı bir şekilde gerekli dönüşleri sağlamaktadır. Bu dönüşler sonrasında belirlenen ihtiyaçlara göre planlama yapılarak iş akışı oluşturulur ve gerekli hizmetler gerçekleştirilir. Ürün satın almak isteyen nihai tüketiciler ve profesyoneller için Ücretsiz Keşif Hizmeti; bölgelerinde yer alan uzman kadromuz tarafından montaj yapılacak mekânınözelliklerine göre uygun ürünün belirlenmesi ve fiyatlandırılmasını sağlayan hizmet modelidir.

Ek Garanti Ve Bakım Hizmetleri

Satış sonrası hizmetler sektörünün öncüsüİKLİMSER’inyüksek yaşam konforu sağlayan mekanlar ve ürün güvencesi isteyen müşterilerinin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda, kullanmakta olduklarıürünlerinin standart/yasal garanti sürelerini belli bir ücret karşılığında (Ek garanti paketi sözleşmeleri ile) sunduğu ek garanti ve bakım servisi sağladığı hizmet seçeneğidir. 

Ek Garanti Paketi Sözleşmesiyle; garanti sürecindeki cihazların yedek parça, işçilik ve yol ücreti kullanıcıdan talep edilmemektedir. Ayrıca; cihazın yılda bir kez olmak üzere, yerinde periyodik kontrolü, bakımı ve temizliği bu ek garantilerin içerisinde ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Ürünlerinin uzun yıllar güvence altında olmasını isteyen kullanıcılar, Ek Garanti Paketi Sözleşmesi veya Sertifikası için 444 88 22 numaralı müşteri hizmetleri hattını arayarak bu hizmete hemen sahip olabilir.