...
 

İklimser

Sepetim 0

Alışveriş sepetinizde ürün yok

Kurumsal Teknik Danışmanlık

27 yılı aşan sektör deneyimi olan İKLİMSER’in, Türkiye pazarına girmek veya pazarda büyümek isteyen yerli veya global markalara, Türkiye genelinde geniş ve uzman yetkili servis ağı yönetimi ve iş ortağı olduğu markaların sektörlerindeki yoğun rekabet ortamında müşterilerine hızlı, yetkin ve güvenilir bir SSH çözümü ile sadık müşteriler kazanmalarını sağladığı hizmet biçimidir.

İklimlendirme sistemlerindeki sektörel hakimiyetiyle İKLİMSER; birlikte çalıştığı markaların satış sonrası hizmetleri için harcayacağı maliyetleri düşürürken, iş ortaklarının operasyon yükünü azaltarak zaman kazanmalarını sağlar. Aynı zamanda iş birliği yaptığı markaların, İKLİMSERçatısı altında kendi müşterilerine kaliteli hizmet sunarak güvenilir ve sürdürülebilir bir marka olma yolculuğuna güvenle devam edebilmelerine olanak tanır.

Bu kapsamda; bireysel kullanıcılara sunduğu hizmetlerin yanı sıra satış sonrası hizmet ağı olmayan markalara çözüm ortağı da olan İKLİMSER; Türkiye pazarına yeni girecek veya pazarda olup büyümeye çalışan markalara, sahip olduğu çeyrek asrı geçen sektörel ve yerel pazar deneyimi sayesinde Türkiye’de sorunsuz yürütebileceği satış sonrası hizmet ağı kurulum ve yönetim danışmanlığı hizmeti sunar.

Bu hizmet genel hatlarıyla; call center’dan takip ve geliştirme yazılımlarına, uzman teknik ekipten geniş hizmet ağının kurulumuna kadar bir markanın müşterilerinin memnuniyetini sağlayarak sektörel rekabet üstünlüğü kurabilme başarısı elde etmeleri için tasarlanmıştır. Kurulum ve yönetim desteği hizmetinde markaların müşterilerine hızlı ve yetkin bir ekip ile hizmet verebilmesi için tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar İKLİMSER tarafından planlanır, yürütülür ve takibi yapılarak raporlanır.Şirketlerin rekabet ihtiyaçları ve büyüme planlarına uygun olarak call center, teknik hizmetler, süreç geliştirme, belgelendirme, eğitim, denetim, yazılım ve servis kurulumu bölümlerinin tümü veya hepsi İKLİMSER tarafınca üstlenilebilir.