...
 

İklimser

Sepetim 0

Alışveriş sepetinizde ürün yok

Victrix Zeus 25

Stok kodu: 3.027370
Fiyat için arayınız
Ücretsiz kargo
2-3 gün
444 88 22

VICTRIX ZEUS 25 HAKKINDA
Yeni VICTRIX ZEUS 25, Paslanmaz çelik yoğuşma eşanjörlü, paslanmaz çelik boylerli, ön karışımlı, tam yoğuşmalı, kompakt boyutlarda ve tamamen yenilenmiş tasarımlı boylerli kombilerdir.   Yeni VICTRIX ZEUS 25 tam yoğuşmalı boylerli kombiler; Yeni AB normları ErP-Eco Design kriterlerine uygun olarak üretilmiştir. Kalorifer ısıtmasında ve sıcak kullanım suyu üretiminde yüksek sezonsal verimliliğe sahiptir. Kullanım suyunda 25 kW, kalorifer ısıtmasında 20 kW ısı gücündedir. Doğalgaz veya LPG ile çalışabilir. Özellikle yeni binalar, villalar ve bol sıcak su ihtiyacı olan mekanlar için tasarlanmıştır.

BOL VE KESİNTİSİZ SICAK SU
45 LİTRE PASLANMAZ ÇELİK BOYLER, Paslanmaz çelik malzeme, suyun OLUMSUZ etkilerine karşı boylerin dayanıklılığı artırır. Geniş flanşı temizlik ve bakım işlemlerini kolaylaştırır. Boylerin içinde, hızlı ısı değişimini sağlayan çift sarımlı spiral paslanmaz çelikten boru tipi eşanjör vardır. Immergas patentlidir.     SICAK SU NORMU EN 13203-1'e göre *** (3 YILDIZ) işaretini almasını sağlayan mükemmel sıcaklık düzenlemesi ve paslanmaz çelik ısıtıcının kapasitesiyle birlikte eş zamanlı kullanımlarda dahi yüksek düzeyde sıcak su konforunu garanti eder.

DAHA FAZLA KONFOR VE TASARRUF
Paslanmaz çelik kaynaksız, tek sarımlı yoğuşma eşanjörü tıkanma riskini ve sürtünme kayıplarını azaltır böylelikle düşük elektrik tüketimli modülasyonlu pompa verimini artırır. Önemli ölçüde elektrik tasarrufu yapılmasını sağlar.  Kazan gücünü % 17 ila %100 aralığına kadar modüle eden elektronik kart ve gaz valfi sayesinde gaz tüketimi azaltılır ve yüksek sezonsal verimler elde edilir.  Yeni VICTRIX ZEUS 25, düşük karbon monoksit (CO) ve azot oksit (NOx) emisyonlarında Class 6 ile AB normlarında en üst ekolojik sınıfı temsil eder.Kullanıcıları için; LCD ekranlı ve çevirmeli düğmeli kontrol paneli ile hızlı ve kolay ayarlama imkanı ve kullanım kolaylığı sunar.