...
 

İklimser

Sepetim 0

Alışveriş sepetinizde ürün yok

Tek Serpantinli Boyler 1500 Litre

Stok kodu: IMGEBS1500
Fiyat için arayınız
2-3 gün
444 88 22

Tek Serpantinli Boyler 1500 Litre HAKKINDA

Tek serpantinli, 1500 litre depolama hacmine sahip, iç kısmı komple emaye kaplı, dış kısmı komple çelik malzemeden imal edilmiştir. Sıcak su kazanı, buhar kazanı, güneş enerjisi panelleri, ısı pompası veya jeotermal enerji gibi tek bir ısı kaynağından aldığı ısı enerjisi ile hem ekonomik hem de hijyenik kullanım sıcak suyu temini sağlar.
Serpantin boyunun boyler alt noktalarına kadar ulaşması ile lejyonella bakterisi oluşumunun da önüne geçilmektedir.100 ºC maksimum çalışma sıcaklığı, depo tarafı için 10 bar, serpantin tarafı için 16 bar çalışma, 13 bar test basıncına sahip, dahili 2 adet sensör kovanı, 1 adet termometre, 1 adet magnezyum anot ile birlikte, yüksek mukavemetli 80 mm soft foam poliüretan üzeri suni deri kılıflı izolasyon.İlave olarak 30 kW’a kadar elektrikli ısıtıcı takılabilir.
 Villa, apartman, hastane, spor salonu, fabrika, şantiye ve çeşitli ısıtma prosesleri için merkezi ısıtma, kaskat sistem kazan daireleri, ısı pompası sistemleri, eşanjör dairelerinde veya güneş enerjisi sistemlerinde kullanılır.