...
 

İklimser

Sepetim 0

Alışveriş sepetinizde ürün yok

Hydro IN 600

Stok kodu: 3.029843
Fiyat için arayınız
Ücretsiz kargo
2-3 gün
444 88 22

HYDRO IN 600 HAKKINDA
HYDRO IN 600 Fan Coil serisi, Duvara, tavana ve asma tavana ankastre montaj imkanı ile her tasarım ihtiyacına cevap verir. Sadece 12,6 cm derinliğe sahiptir. Duvara dikey, tavana yatay monte edilebilir. Alttan emişli, üstten üflemeli tip fan coillerdir. Isıtmada 5,47 /Soğutmada 2,89 kW gücündedir. Sıcak veya soğuk su içindeki enerjiyi ortam havasına aktarmak için tasarlanmıştır. Özellikle merkezi ısıtma/soğutma sistemleri, bireysel ısıtma/soğutma sistemleri, hibrit sistemler ve ısı pompası sistemleriyle entegre sistem çözümleri sunar.

FARK YARATAN ÖZELLİKLER
Son derece sessiz, yatay kanatçıklı, DC invertör motorlu bir fan ile donatılmıştır. Üç farklı hızda ve otomatik modda çalışabilir. Cihaza bağlanabilen opsiyonel LCD Dijital kumanda ve mikroişlemci kontrolü sayesinde her ortamda yüksek konfor ile birlikte kullanım kolaylığı sağlar. Yoğuşma tahliyesi ve hava alma purjörleri ile donatılmıştır. Hidrolik bağlantılar standart olarak cihazın sol tarafındadır. İstenildiğinde sağ tarafa çevrilebilir. Opsiyonel olarak temin edilebilen kontrol sistemleri ile tek merkezden 30 adet fancoil kontrolü yapılabilir. Zengin aksesuar çeşitleri ile montaj kolaylığı sağlar.

ESTETİK TASARIM, YÜKSEK VERİM
HYDRO IN 600 Ankastre montaj için kasasız olarak üretilmiştir. Son derece şık ve zarif tasarımlıdır. Sadece 12,6 cm derinliği ile yer kaplamaz, estetik mekanlar oluşturulmasına imkan tanır. Geniş yüzeyli sudan/havaya ısı transfer eşanjörü ile yüksek verimi, su/hava sıcaklığını sürekli ölçen sensörleri fanın devamlı çalışmasını önleyerek yüksek tasarrufu garanti eder.