...
 

İklimser

Sepetim 0

Alışveriş sepetinizde ürün yok

Hydro FS 800

Stok kodu: 3.028503
Fiyat için arayınız
Ücretsiz kargo
444 88 22
HYDRO FS 800 HAKKINDA 
HYDRO FS 800 Fan Coil serisi, duvara ve istenildiğinde özel aksesuarları ile tavana ve zemine ayaklı olarak monte edilebilen, alttan emişli, üstten üflemeli fan coillerdir. Isıtmada 6,98 /Soğutmada 3,2 kW gücündedir. Sıcak veya soğuk su içindeki enerjiyi ortam havasına aktarmak için tasarlanmıştır. Özellikle merkezi ısıtma/soğutma sistemleri, bireysel ısıtma/soğutma sistemleri, hibrit sistemler ve ısı pompası sistemleriyle entegre sistem çözümleri sunar.

FARK YARATAN ÖZELLİKLER
Son derece sessiz, yatay kanatçıklı, DC invertör motorlu bir fan ile donatılmıştır. Üç farklı hızda ve otomatik modda çalışabilir. Cihaz üzerine takılabilen opsiyonel LCD Dijital ekranlı kumanda ve mikroişlemci kontrolü sayesinde her ortamda yüksek konfor ile birlikte kullanım kolaylığı sağlar. Yoğuşma tahliyesi ve hava alma purjörleri ile donatılmıştır. Hidrolik bağlantılar standart olarak cihazın sol tarafındadır. İstenildiğinde sağ tarafa çevrilebilir. Opsiyonel olarak temin edilebilen kontrol sistemleri ile tek merkezden 30 adet fancoil kontrolü yapılabilir.

ESTETİK TASARIM, YÜKSEK VERİM
HYDRO FS 800’ün Dış sacları yüksek mekanik dayanıklılığa sahip, yıpranmaya karşı dirençli RAL 9003 beyaz renkte epoksi toz boya ile kaplanmıştır. Son derece şık ve zarif tasarımlıdır. Sadece 15 cm derinliği ile yer kaplamaz, estetik mekanlar oluşturulmasına imkan tanır. Geniş yüzeyli sudan/havaya ısı transfer eşanjörü ile yüksek verimi, su/hava sıcaklığını sürekli ölçen sensörleri fanın devamlı çalışmasını önleyerek yüksek tasarrufu garanti eder.