...
 

İklimser

Sepetim 0

Alışveriş sepetinizde ürün yok

Hercules Condensing ABT 32 3 ERP

Stok kodu: 3.025494
Fiyat için arayınız
Ücretsiz kargo
2-3 gün
444 88 22

Hercules Condensing ABT 32 3 ERP HAKKINDA

Kullanım suyunda ve kalorifer ısıtmasında 32 kW ısıl gücünde, 120 litrelik paslanmaz çelik dahili boylerli, doğalgaz veya LPG ile çalışabilen, paslanmaz çelik yoğuşma eşanjörlü, premix brülörlü, doğalgaz veya LPG ile çalışabilen, hermetik, yer tipi tam yoğuşmalı boylerli kombi. 120 litre paslanmaz çelik boyleri sayesinde aynı anda birden fazla noktadan sıcak su kullanımı taleplerine cevap verebilen ideal çözümler sunar. Resirkülasyon kiti takılarak 3 borulu sistemlere adapte edilebilir.

Farklı ısıtma zonları bulunan sistemler için en mükemmel çözümü temsil eder.
HERCULES CONDENSING ABT 32 3 ErP Kombi bir yüksek sıcaklık zonunu ve bir 3 yollu vanalı düşük sıcaklık zonunu kontrol edebilecek donanıma sahiptir. Kombinin içine monte edilebilen isteğe bağlı kitler sayesinde, 3 farklı ısıtma zonunu yönetmek mümkündür. Kompakt boyutları sayesinde montaj kolaylığı ve yerden tasarruf sağlar.

Enerji kullanımıyla ilgili yeni Avrupa Direktifleri ErP ve ELD kriterlerine uygun tasarlanan HERCULES CONDENSING ABT 32 3 ErP kombiler yenilikçi yoğuşma teknolojisi, Modülasyonlu sirkülasyon pompası, % 20 ile % 100 geniş modülasyon aralığı, paslanmaz çelik yoğuşma eşanjörü, geniş ısı transfer yüzeyi, yüksek verim seviyesi ve düşük gaz tüketimi sonucunda yüksek tasarruf ve yüksek sezonsal verimlilik sağlar.

Kullanıcı dostu, son derece gelişmiş, kolay kullanıma sahip geniş mavi ışıklı Likit kristal ekranlı kumanda paneline sahiptir. Cihazın tüm çalışma durumlarını ve arızalarını görüntüleyebilir, tüm ayarlarını kolayca yapabilirsiniz. Dış hava sensörü ile uyumlu çalışabilir.

Daha fazla konfor ve tasarruf imkanı verir. HERCULES CONDENSING ABT 32 3 ErP kombiler IPX5D elektriksel koruma sınıfına sahiptir. Kombi -5 ° C kadar donma koruması yapabilmektedir.

HERCULES CONDENSING ABT 32 3 ErP kombiler, gelişmiş elektronik kontrol kartı ile donatılmıştır. Kombinin modülasyonlu ve güvenli çalışmasını sağlamakla birlikte opsiyonel konfor ve tasarruf ürünlerinin bağlantısına da olanak sağlamaktadır.