...
 

İklimser

Sepetim 0

Alışveriş sepetinizde ürün yok

Çift Serpantinli Boyler 800 Litre

Stok kodu: IMGEBD800
Fiyat için arayınız
2-3 gün
444 88 22

Çift Serpantinli Boyler 800 Litre HAKKINDA

Çift serpantinli, 800 litre depolama hacmine sahip, iç kısmı komple emaye kaplı, dış kısmı komple çelik malzemeden imal edilmiştir.
Sıcak su kazanı, buhar kazanı, güneş enerjisi panelleri, ısı pompası veya jeotermal enerji gibi iki farklı ısı kaynağından aldığı ısı enerjisi ile hem ekonomik hem de hijyenik kullanım sıcak suyu temini sağlar. Serpantin boyunun boyler alt noktalarına kadar ulaşması ile lejyonella bakterisi oluşumunun da önüne geçilmektedir.100 ºC maksimum çalışma sıcaklığı, depo tarafı için 10 bar, serpantin tarafı için 16 bar çalışma, 13 bar test basıncına sahip, dahili 2 adet sensör kovanı, 1 adet termometre, 1 adet magnezyum anot ile birlikte, yüksek mukavemetli 80 mm soft foam poliüretan üzeri suni deri kılıflı mükemmel izolasyon. İlave olarak 30 kW’a kadar elektrikli ısıtıcı takılabilir.
 Villa, apartman, hastane, spor salonu, fabrika, şantiye ve çeşitli ısıtma prosesleri için merkezi ısıtma, kaskat sistem kazan daireleri, ısı pompası sistemleri, eşanjör dairelerinde veya güneş enerjisi