...
 

İklimser

Sepetim 0

Alışveriş sepetinizde ürün yok

Audax 16 Erp

Stok kodu: 3.025562
Fiyat için arayınız
Ücretsiz kargo
2-3 gün
444 88 22
Audax 16 ERP HAKKINDA

Havadan/Suya monoblok ısı pompası.15,00 kW ısıtma - 16,00 kW soğutma gücü.AUDAX 16 ErP, dış hava içerisinde bulunan yenilenebilir ısı enerjisini tesisat suyuna aktarmak için tasarlanmış havadan suya trifaze monoblok ısı pompasıdır.

AUDAX ErP monoblok ısı pompalarının çok özel tasarımı cihazı; hem ısıtma hem soğutma yapabilen hem de opsiyonel bir boyler ile kombine edildiğinde 60 °C'ye kadar sıcak kullanım suyu üretebilen ideal bir sistem çözümü haline getirmektedir.

AUDAX ErP monoblok ısı pompası standart olarak; düşük enerji tüketen modülasyonlu sirkülasyon pompası, paslanmaz çelik pakalı ısı eşanjörü, genleşme tankı, tesisat dönüş filtresi ve oda termostatı olarak kullanılabilen ayrı bir modülasyonlu uzaktan kumanda ve kontrol paneli ile donatılmıştır. İnverter kontrol teknolojisi kompresörü çok hassas güç modülasyonu ile çalıştırarak yüksek performans üretilmesine, elektrik tüketiminin azaltılmasına ve daha konforlu ortamlar oluşturulmasına olanak tanır.

AUDAX ErP ısı pompası monoblok tek bir üniteden oluştuğu için kolay montaj imkanı tanımaktadır. Hafif ve kompakt yapısı ile balkonlara veya tamamen açık dış mekanlara kolayca monte edilebilir.

AUDAX ErP, ısıtma, soğutma ya da sıcak su üretiminde tek başına kullanılabileceği gibi dört adet cihazın birlikte kullanılması ile kaskad sistemler oluşturulabilir. Kombi ya da yenilenebilir enerji kaynakları ile entegre çalıştırılabilir.