...
 

İklimser

Sepetim 0

Alışveriş sepetinizde ürün yok

Hydro 4

Stok kodu: 3.027919
Fiyat için arayınız
444 88 22

HYDRO 4 HAKKINDA

HYDRO 4 Fan Coil serisi, duvara monte edilebilen, uzaktan kumandalı split tip fan coillerdir. Isıtmada 4,30 kW, Soğutmada 3,81 kW gücündedir. Sıcak veya soğuk su içindeki enerjiyi ortam havasına aktarmak için tasarlanmıştır. Özellikle hibrit sistemler ve ısı pompası sistemleriyle entegrasyon için en ideal çözümleri sunar.

FARK YARATAN ÖZELLİKLER

Son derece sessiz bir fan ile donatılmıştır. Üç farklı hızda çalışabildiği gibi istenildiğinde otomatik modda da çalışabilir. Fan kanatçıkları yatay veya dikey olarak yönlendirilebilir. Standart olarak sağlanan LCD Dijital ekranlı uzaktan kumanda ve mikroişlemci kontrolü sayesinde ortamda yüksek konfor ile birlikte kullanım kolaylığı sağlar. Su ve hava sıcaklığını sürekli ölçen sensörleri ile yüksek verim ve tasarruf garanti edilir. By-Pass için standart bir 3 yollu vana ve yardımcı talep kontağı ile tüm tesisat tiplerinde kullanılabilir. Yoğuşma tahliyesi ve bir havalandırma valfi ile donatılmıştır. Hidrolik bağlantılar standart olarak cihazın sağ tarafındadır. Sol tarafa çevrilebilir.

ESTETİK TASARIM, YÜKSEK VERİM

HYDRO 4 Dış kaplaması yüksek mekanik dayanıklılığa sahip, yıpranmaya karşı dirençli son derece şık ve estetik tasarımlı ABS plastikten üretilmiştir. Geniş yüzeyli sudan/havaya ısı transfer eşanjörü ile yüksek verim ve tasarruf beklentilerini karşılar.